Nazwa forum

Opis forum


#31 2009-12-12 10:56:33

Somutis Maro

Użytkownik

13651736
Skąd: Cheidinhal
Zarejestrowany: 2009-12-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: Rekrutacja.

Dojeżdżali już do bram Cesarskiego Miasta kiedy Maro zapytał.
-Z rozmowy z p. Endre wywnioskowałem że miał już do czynienia ze statkami, a jak jest z tobą Di, pływałeś?.


"Sieć jest bezkresna i nieskończona"-Motoko "Major" Kusanagi

Offline

 

#32 2009-12-12 11:21:18

Moor Asren

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rekrutacja.

Endre nie goraczkuj sie, ja tez mam wlasne zycie, on poniedzialku luzy to i forum sie zajme, niewykluczone ze bedzie na innym serwerze

Offline

 

#33 2009-12-12 11:26:41

F.Endre

Użytkownik

6525100
Skąd: Chey/Bravil/Leyawiin
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 29
Punktów :   

Re: Rekrutacja.

-Nie no, Flor, szymaj mie! Ja tego debila chyba zatłukę!
-Eee... on jest kapitanem na Iluzjoniście. Ja jestem właścicielem, on kapitanem. Hoje wam! Otwierajcie drogę dla mnie, tego wściekłego czegoś i tego drugiego czegoś z końmi, bo my jesteśmy super ekstra wysłannicy klanów, i musi na jutro dostarczyć te konie do Sentiel! Z drogi! Nie mamy czasu na epidemie, ojojojoj.  Królowa chce te konie więc, nie utrudniaj!-z tymi słowami minął skołowanych strażników.Po czym mruknął szeptem do Somtiua - jeśli chcesz by cię przepuszczano, zawsze mów, że królowa albo cesarz tego chcą.

//Oooooo.... Somtiusie przebacz mi, bom niemądry zwierz. Zamiast Cię zaakceptować, się nie zaakceptowałem...  Zgłoś się jeszcze raz... ooooo.... ^^ To nie było specjalnie. i bez porozumienia z innymi myślącymi lepiej lub gorzej, ja samozwańczy zastępca kró... przywódcy ogłaszam, że jeszcze dwa dni przyjmujemy wszyściuśienikich idiotów i bałwanów jacy się napatoczą. Od poniedziałku ostra selekcja (czyt. bez całkowicie kompletnych debili, tylko takich trochę.) (sorry Moor, jako, że ty, tfu, ciebie często nie ma Frolestian sobie pomylił, że jest kapitanem na tej łajbie, i ciężko go będzie od tego oduczyć. Aye!) CZekam na wasze sesje tu, bądź w rozmowie ze mną, generałem, bądź argobosmerem który jest górniko-maruderem Esonem którego nie będzie pół roku i jest królikofilem. Wiem. Nadmiar wolnego czasu mi odbija. Zacząłem nawet grać w Margonem ^^  Widzicie, takie są uroki pisania ze mną sesji, jeśli jesteście mądrzy i dobrze ułożeni, nawet się do mnie nie zbliżajcie!


Kamiś towariś Maskwa! Palagrofy się walą!

Wiem jestem pogięty, ale:
Dzielmy się!

Offline

 

#34 2009-12-12 11:50:53

Somutis Maro

Użytkownik

13651736
Skąd: Cheidinhal
Zarejestrowany: 2009-12-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: Rekrutacja.

-Bez nerwów Di pytam nie przez złośliwość tylko ciekawość, a jako że masz większe doświadczenie w żeglarstwie pozwolę tobie dowodzić "Lady Izabel", dobrze kaptanie Di.


///Dodrze, dobrze nie gniewam się///


"Sieć jest bezkresna i nieskończona"-Motoko "Major" Kusanagi

Offline

 

#35 2009-12-12 13:18:27

F.Endre

Użytkownik

6525100
Skąd: Chey/Bravil/Leyawiin
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 29
Punktów :   

Re: Rekrutacja.

O ku...-Di te dwa słowa wypowiedział zupełnie poprawnie.

//O dzięki Ci... Już się chciałem rzucić z mostu //


Kamiś towariś Maskwa! Palagrofy się walą!

Wiem jestem pogięty, ale:
Dzielmy się!

Offline

 

#36 2009-12-12 14:10:31

Somutis Maro

Użytkownik

13651736
Skąd: Cheidinhal
Zarejestrowany: 2009-12-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: Rekrutacja.

-No popatrz- powiedział z udanym zdziwieniem Maro- Na pewno masz wadę wymowy?.Droczył się z Di.


///Nie .. no nie przesadzaj gdzie ja znajdę drugiego tak pogiętego kompana.///

///Dobrze, przerwiemy może tu naszą sesję do czasu przeniesienia na nowy serwer.///


"Sieć jest bezkresna i nieskończona"-Motoko "Major" Kusanagi

Offline

 

#37 2009-12-12 14:16:55

F.Endre

Użytkownik

6525100
Skąd: Chey/Bravil/Leyawiin
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 29
Punktów :   

Re: Rekrutacja.

Oki


Kamiś towariś Maskwa! Palagrofy się walą!

Wiem jestem pogięty, ale:
Dzielmy się!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rozrywka-kielce.pun.pl www.dziennikarstwo.pun.pl www.adm.pun.pl www.forumomfo.pun.pl www.niepokorni.pun.pl